Od 2. 7. do 13. 7. máme prázdinový provoz pro přihlášené děti. Strava je těmto dětem automaticky přihlášena. Nezapomeňte omluvit děti v případě nepřítomnosti a odhlásit jim stravu.

Ve čtvrtek 28. 6. v 17 hodin budou předškoláci přivítáni v ZŠ. Součástí návštěvy bude krátké vystoupení dětí. Přivádějte děti do propojovací chodby k jídelně v 16.50.

Rodiče se mohou představení zúčastnit, ale prosíme je, aby jej sledovali z ochozu haly školy, či ze zadní části prostoru v přízemí. Přední část je rezervována pro rodiče žáků 9. tříd.

Děti budou k vyzvednutí hned po ukončení vystoupení děti v propojovací chodbě k jídelně. Děkujeme.

ahoj školko

cyklovýlet

Děti ze třídy Kapiček pojedou do Újezda na exkurzi ke koním. Odjezd linkovým autobusem v 8.43.

Prosíme, abyste přivedli děti do 7.45, aby se stihly nasvačit před odjezdem. S sebou batůžek s pitím, kšiltofku nebo kloubouk a pláštěnku (v případě potřeby).

Zveme rodiče nově přijatých dětí na 1. rodičovskou schůzku, která se koná od 16 hodin ve třídě Kapiček.

Výlet do Častolovic třídy Sluníček a Kapiček byl přeložen na pátek 15. 6.

Prosíme rodiče, aby děti přivedli do MŠ do 7.45. Odjíždíme v 8.00, svačinu si povezeme s sebou. Návrat plánujeme do 11.30 na oběd.

S sebou: batůžek, pláštěnku, pití s uzávěrem, vhodné oblečení a obuv.

13. 6. pojedou děti ze tříd Bublinek, Hvězdiček, Školačků na výlet.

Čeká nás cesta lesní stezkou z Jánských Lázních na ekofarmu Muchomůrka, prohlídka farmy. Cesta zpět do Svobody nad Úpou.

Odjezd autobusu od MŠ v 7.30 . Přiveďte děti do šaten do 7.15. S sebou batůžek, s pitím, pláštěnkou, papírové kapesníky, vhodné oblečení na turistiku, kšiltofku či klobouk. Návrat ve 14.30 (čas je orientační).

Ekologický program Vnímejte všemi smysly se uskuteční v parku u borovice. Termíny: 24. 5. v 9 hod. třída Školáčků, 31. 5. v 9 hod třída Bublinek, od 10 hod. třída Hvězdiček.

středa 23. 5. od 9.00 Školačči, Kapičky, Sluníčka
čtvrtek 24. 5. od 9.00 Hvězdičky, Bublinky

Pokud je dítě doma a chcete přijít na focení, domluvte se na čase s p. učitelkou ve třídě. Požadavky na focení se sourozencem nahlaste ve třídách.