Přihlášení na kroužky


Seznam otevřených kroužků pro školní rok 2017/2018 připravujeme.

  • Na kroužky přihlašujte své děti elektronicky, písemně v kanceláři školy pouze ve výjimečných případech.
  • Platby za kroužky proveďte převodem na účet č. 2100961406/2010; VS = RČ; do poznámky uveďte: název kroužku + příjmení dítěte). Kroužky prosím zaplaťte nejpozději do 31. 10. 2017.
  • U každého kroužku je uvedena kapacita. Systém však dovoluje přihlásit o dvě děti více (jako náhradníky). Vedle tlačítka pro přihlášení vidíte aktuální počet obsazených míst (v bublině u symbolu panáčků). Pokud je číslo rovno nebo vyšší počtu účastníků, přihlašujete dítě v režimu náhradníka. Bude-li některý z kroužků naplněn a bude-li to v našich silách, nabídneme další skupinu, kam náhradníky automaticky přeřadíme.
Středa

Anglická výslovnost hrou (1. - 2. ročník)

Vyučující: D. Kohoutová // Cena: 600 Kč/rok // Den: Středa // Čas: 13:15 – 14:00 // Místo: 3.A // Kapacita: 10
Pondělí

Nový kroužek - zkouška

Zkušební kroužek k testování novinek.
Středa

Psaní všemi deseti ZAV (4., 8., 9. ročník)

Vyučující: D. Vaňková // Cena: 600 Kč /rok // Den: Středa // Čas: 7:05 – 7:50 // Místo: Učebna PC // Kapacita: 15
Pátek

Včelařský kroužek (6. – 9. ročník)

Vyučující: K. Blatníková, H. Šimková, P. Slezák // Cena: 1000 Kč /rok // Den: Lichý pátek // Čas: 14:30 – 16:00 // Místo: Dílna // Kapacita: 10
Úterý

Šikulové – pro děti ŠD (1. – 2. ročník)

Vyučující: H. Pešavová // Cena: 600 Kč /rok // Den: Úterý // Čas: 14:30 – 15:30 // Místo: Kuchyňka // Kapacita: 12
Čtvrtek

Malý kuchař – pro děti ŠD (2. – 3. ročník)

Vyučující: J. Hlínová // Cena: 600 Kč /rok // Den: Čtvrtek // Čas: 14:30 – 15:30 // Místo: Kuchyňka // Kapacita: 12
Pátek

Turistický kroužek (2. – 7. ročník)

Vyučující: B. Hrubešová // Cena: 1 100 Kč/rok // Den: Pátek // Čas: 16.00 - 18.00 // Místo: Spolkový dům // Kapacita: 10
Pondělí

Florbal chlapci (1. - 2. ročník)

Vyučující: J. Havlas // Cena: 500 Kč/rok // Den: Pondělí // Čas: 7:05 – 7:50 // Místo: Tělocvična // Kapacita: 20
Čtvrtek

Florbal chlapci (3. - 4. ročník)

Vyučující: J. Havlas // Cena: 500 Kč/rok // Den: Čtvrtek // Čas: 7:05 – 7:50 // Místo: Tělocvična // Kapacita: 20
Středa

Florbal chlapci (5. - 6. ročník)

Vyučující: J. Havlas // Cena: 500 Kč/rok // Den: Středa // Čas: 7:05 – 7:50 // Místo: Tělocvična // Kapacita: 20
Úterý

Florbal chlapci (7. - 9. ročník)

Vyučující: J. Havlas // Cena: 500 Kč/rok // Den: Úterý // Čas: 7:05 – 7:50 // Místo: Tělocvična // Kapacita: 20
Pátek

Florbal dívky (1. - 9. ročník)

Vyučující: J. Havlas // Cena: 500 Kč/rok // Den: Pátek // Čas: 7:05 – 7:50 // Místo: Tělocvična // Kapacita: 20
Úterý

Atletická školní přípravka (1. - 4. ročník)

Vyučující: J. Havlas // Cena: 500 Kč/rok // Den: Úterý a čtvrtek // Čas: 15:10 – 16:10 // Místo: Tělocvična // Kapacita: 30
Pondělí

Stolní tenis (3. - 9. ročník)

Vyučující: J. Havlas // Cena: 500 Kč/rok // Den: Sudé pondělí // Čas: 14:30 – 16:00 // Místo: Hala ZŠ // Kapacita: 20
Čtvrtek

Cvičení z Čj – příprava na přijímací zkoušky (9. ročník)

Vyučující: A. Kučerová // Cena: 600 Kč/rok // Den: Čtvrtek // Čas: 7:05 – 7:50 // Místo: 9. tř. // Kapacita: 32
Pondělí

Příprava na přijímací zkoušky z M (9. ročník)

Vyučující: D. Hoffmannová // Cena: 600 Kč/rok // Den: Pondělí // Čas: 13:45 – 14:30 // Místo: 9. tř. // Kapacita: 32
Úterý

Španělština (6. - 9. ročník)

Vyučující: J. Vávrová // Cena: 600 Kč/rok // Den: Úterý // Čas: 13:45 – 14:30 // Místo: 4. tř. // Kapacita: 15
Pondělí

Dramatický kroužek (6. - 9. ročník)

Vyučující: J. Hofmanová, H. Pešavová // Cena: 500 Kč/rok // Den: Liché pondělí // Čas: 14:30 – 16:00 // Místo: Hala ZŠ // Kapacita: 12
Středa

Keramika (1. ročník)

Vyučující: K. Blatníková // Cena: 1000 Kč/rok // Den: Středa // Čas: 15:00 – 16:00 // Místo: Dílna // Kapacita: 10
Středa

Keramika (1. ročník)

Vyučující: K. Blatníková // Cena: 1000 Kč/rok // Den: Středa // Čas: 14:00 -15:00 // Místo: Dílna // Kapacita: 10
Pondělí

Keramika (2. - 5. ročník)

Vyučující: P. Tomaštíková // Cena: 1300 Kč/rok // Den: Pondělí // Čas: 13:00 – 15:00 // Místo: Dílna // Kapacita: 10
Čtvrtek

Keramika (2. stupeň)

Vyučující: K. Jarkovská // Cena: 1300 Kč/rok // Den: Čtvrtek // Čas: 15:30 – 17:00 // Místo: Dílna // Kapacita: 10
Pátek

Pletení z pedigu (4. - 9. ročník)

Vyučující: A. Petrovická // Cena: 800 Kč/rok // Den: 1. pátek v měs. // Čas: 13:30 – 16:30 // Místo: Hala ZŠ // Kapacita: 20
Pátek

Aranžování a dekorace květin (2. - 9. ročník)

Vyučující: M. Šimůnková // Cena: 1000 Kč/rok // Den: Pátek 1x za 14 dní // Čas: 14:00 – 15:00 // Místo: Kuchyňka // Kapacita: 30
Středa

Dovedné ruce (1. - 2. ročník)

Vyučující: I. Chvojanová // Cena: 1000 Kč/rok // Den: Středa // Čas: 13:00 – 14:30 // Místo: 3.A // Kapacita: 12
Středa

Dovedné ruce (3. - 5. ročník)

Vyučující: I. Chvojanová // Cena: 1000 Kč /rok // Den: Úterý nebo Středa // Čas: 14:45 – 16:15 // Místo: 3.A // Kapacita: 12
Úterý

Dovedné ruce (3. - 5. ročník)

Vyučující: I. Chvojanová // Cena: 1000 Kč/rok // Den: Úterý nebo Středa // Čas: 14:45 – 16:15 // Místo: 3.A // Kapacita: 12
Středa

Pletené a papírové šperky (3. - 5. ročník)

Vyučující: L. Menclová // Cena: 800 Kč /rok // Den: Středa // Čas: 14:30 – 15:30 // Místo: Kuchyňka // Kapacita: 10
Středa

Modelářský kroužek (1. – 5. ročník)

Vyučující: V. Kohout // Cena: 800 Kč /rok // Den: Středa // Čas: 13:00 – 14:00 // Místo: Dílna // Kapacita: 12
Středa

Modelářský kroužek (6. – 9. ročník)

Vyučující: V. Kohout // Cena: 800 Kč /rok // Den: Středa // Čas: 14:10 – 15:10 // Místo: 3.B // Kapacita: 12
Čtvrtek

Lego roboti (5. – 7. ročník)

Vyučující: D. Hoffmannová // Cena: 500 Kč /rok // Den: Čtvrtek // Čas: 13:45 – 14:30 // Místo: Učebna PC // Kapacita: 15
Pondělí

Sborový zpěv (1. – 5. ročník)

Vyučující: D. Filipová // Cena: zdarma // Den: Pondělí // Čas: 13:00 – 14:00 // Místo: 3.A // Kapacita: 35

Powered by iCagenda