Přihlášení na kroužky


Seznam otevřených kroužků pro školní rok 2017/2018. Kroužky začínají od 2. října 2018.

  • Na kroužky přihlašujte své děti elektronicky. Spuštění registrace bude v pondělí 11. září v 18 hodin a ukončení registrace ve středu 20. září o půlnoci.
  • Platby za kroužky proveďte převodem na účet č. 2100961406/2010; VS = RČ; do poznámky uveďte: název kroužku + příjmení dítěte). Kroužky prosím zaplaťte nejpozději do 31. 10. 2017.
  • U každého kroužku je uvedena kapacita. Systém však dovoluje přihlásit více dětí (jako náhradníky). Vedle tlačítka pro přihlášení vidíte aktuální počet obsazených míst (v bublině u symbolu panáčků). Pokud je číslo rovno nebo vyšší počtu účastníků, přihlašujete dítě v režimu náhradníka. Bude-li některý z kroužků naplněn a bude-li to v našich silách, nabídneme další skupinu, kam náhradníky automaticky přeřadíme.
Pondělí

Francouzský jazyk (2. stupeň)

Vyučující: p. Camara // Cena: dle počtu přihlášených // Den: dle dohody přihlášených // Čas: dle dohody přihlášených
Úterý

Turistický kroužek (4. - 7. třída)

Vyučující: B. Hrubešová // Cena: 1100/rok // Den: Úterý // Čas: 15:30-17:00 // Místo: KSD // Kapacita:
Pondělí

Poslechy a konverzace v Aj

Cena: 600/rok // Den: Pondělí // Čas: 7:05 -7:50 // Místo: 9. třída // Kapacita: 15
Pondělí

Deskové hry (3. - 6. ročník)

Vyučující: L. Menclová // Cena: zdarma // Den: Termín bude upřesněn // Kapacita: 10
Čtvrtek

Malý kuchař – přednostně pro děti ŠD (2. – 3. roč.)

Vyučující: J. Hlínová // Cena: 600/rok // Den: Čtvrtek // Čas: 14:30 – 15:30 // Místo: Kuchyňka // Kapacita: 12
Úterý

Šikulové – přednostně pro děti ŠD (1. – 2. roč.)

Vyučující: H. Pešavová // Cena: 600/rok // Den: Úterý // Čas: 14:30 – 15:30 // Místo: Kuchyňka // Kapacita: 12
Pátek

Včelařský kroužek (6. – 9. roč.)

Vyučující: K. Blatníková, H. Šimková, P. Slezák // Cena: 1000/rok // Den: Pátek sudý (již od 22. 9.) // Čas: 14:30 – 16:00 // Místo: Dílna // Kapacita: 10
Pondělí

Sborový zpěv (1. – 5. roč.)

Vyučující: D. Filipová // Cena: zdarma // Den: Pondělí // Čas: 13:00 – 14:00 // Místo: 4. A // Kapacita: 30
Středa

Počítačový kroužek (2. –5. roč.)

Vyučující: M. Hrochová // Cena: 500/rok // Den: Středa // Čas: 12:40 – 13:25 // Místo: PC učeb. // Kapacita: 15
Pondělí

Psaní na PC (7. – 9. roč.)

Vyučující: D. Vaňková // Cena: 500/rok // Den: Pondělí // Čas: 7:05 – 7:50 // Místo: PC učeb. // Kapacita: 15
Pondělí

Lego roboti (6. - 9. roč.)

Vyučující: D. Hoffmannová // Cena: 500/rok // Den: Pondělí // Čas: 13:45 – 15:15 // Místo: PC učeb. // Kapacita: 15
Úterý

Lego roboti (2. - 5. roč.)

Vyučující: D. Hoffmannová // Cena: 500/rok // Den: Úterý // Čas: 13:30 – 14:15 // Místo: PC učeb. // Kapacita: 15
Pondělí

Dovedné ruce (1. - 2. roč. max počet 12)

Vyučující: M. Čechová // Cena: 1000/rok // Den: Pondělí // Čas: 13:30 – 14:15 // Místo: Kuchyňka // Kapacita: 12
Pátek

Aranžování a dekorace květin (2. - 9. roč.)

Vyučující: M. Šimůnková // Cena: 1000/rok // Den: Pátek 1x za 14 dní // Čas: 14:00 – 15:00 // Místo: Kuchyňka // Kapacita: 26
Pátek

Pletení z pedigu (4. - 9. roč.)

Vyučující: A. Petrovická // Cena: 800/rok // Den: 1.Pátek v měsíci // Čas: 13:30 – 16:30 // Místo: Hala ZŠ // Kapacita: 20
Čtvrtek

Keramika (2. stupeň)

Vyučující: K. Jarkovská // Cena: 1300/rok // Den: Čtvrtek // Čas: 15:30 – 17:00 // Místo: Dílna // Kapacita: 10
Pondělí

Keramika (1. stupeň)

Vyučující: K. Blatníková // Cena: 1000/rok // Den: Pondělí // Čas: 14:00 – 15:00 // Místo: Dílna // Kapacita: 10
Úterý

Keramika (1. stupeň)

Vyučující: K. Blatníková // Cena: 1000/rok // Den: Úterý // Čas: 14:00 -15:00 nebo 15:00 – 16:00 // Místo: Dílna // Kapacita: 10
Pondělí

Dramatický kroužek (6. - 9. roč.)

Vyučující: J. Hofmanová, H. Pešavová // Cena: 500/rok // Den: Pondělí liché // Čas: 14:30 – 16:00 // Místo: Hala ZŠ // Kapacita: 25
Středa

Příprava na přijímací zkoušky z M (9. roč.)

Vyučující: A. Petrovická // Cena: 600/rok // Den: Středa // Čas: 13:45 – 14:30 // Místo: 9. tř. // Kapacita: 20
Pondělí

Příprava na přijímací zkoušky z ČJ (9. roč.)

Vyučující: H. Šimková // Cena: 600/rok // Den: Pondělí // Čas: 14:20 – 15:05 // Místo: 9. tř. // Kapacita: 25
Pondělí

Stolní tenis (3. - 9. roč.)

Vyučující: D. Jezdinská // Cena: 500/rok // Den: Pondělí // Čas: 14:00 – 15:30 // Místo: Sok. // Kapacita: 15
Úterý

Atletická školní přípravka 2 (5. - 9. roč.)

Vyučující: J. Havlas // Cena: 500/rok // Den: Úterý // Čas: 15:10 – 16:10 // Místo: Těl. // Kapacita: 25
Pondělí

Atletická školní přípravka 1 (1. - 4. roč.)

Vyučující: J. Havlas // Cena: 500/rok // Den: Pondělí // Čas: 14:20 – 15:20 // Místo: Těl. // Kapacita: 25
Čtvrtek

Florbal (1. - 9. roč. dív.)

Vyučující: J. Havlas // Cena: 500/rok // Den: Pátek // Čas: 7:05 – 7:50 // Místo: Těl. // Kapacita: 25
Pátek

Florbal (7. - 9. roč. chl.)

Vyučující: J. Havlas // Cena: 500/rok // Den: Úterý // Čas: 7:05 – 7:50 // Místo: Těl. // Kapacita: 25
Středa

Florbal (5. - 6. roč. chl.)

Vyučující: J. Havlas // Cena: 500/rok // Den: Středa // Čas: 7:05 – 7:50 // Místo: Těl. // Kapacita: 25
Pondělí

Florbal (3. - 4. roč. chl.)

Vyučující: J. Havlas // Cena: 500/rok // Den: Čtvrtek // Čas: 7:05 – 7:50 // Místo: Těl. // Kapacita: 25
Úterý

Florbal (1.-2. roč.)

Vyučující: J. Havlas // Cena: 500/rok // Den: Pondělí // Čas: 7:05 – 7:50 // Místo: Tělocvična // Kapacita: 25

Powered by iCagenda