Tábor 2017

Školní tábor při ZŠ a MŠ v Černilově

Termín konání: 17. – 21. 7. 20167v době od 7 do 16 hodin

Věk účastníků: 4 – 10 let (malé děti bez poledního spánku) – uskuteční se při minimálním počtu 7 a maximálním 25 účastníků – rozhoduje pořadí přihlášek a plateb

Stravování: budou zajištěny obědy ve školní jídelně, svačiny si děti nosí z domova

Provoz: každý den ráno od 7 do 16 hodin

Organizace: program bude probíhat v prostorách ZŠ a okolí (zaměřeno na sportovní aktivity)

Dozor: na bezpečnost dětí budou po celou dobu dohlížet dvě pedagogické pracovnice

Program: hry a sportovní soutěže, výlet

Pojištění: zajištěno v rámci školy

Cena:    1 000Kč

Kontaktní osoby:

Mgr. Naděžda Suntychová, tel. 603 380 290

Zde odstřihněte

__________________________________________________________________________________

Přihláška na příměstský tábor v době 17. – 21. 7. 2017

Jméno a příjmení dítěte: _________________________________________________________

Rodné číslo: ___________________________ zdravotní pojišťovna: __________________

Bydliště (včetně PSČ): ____________________________________________________________

Platný telefonní kontakt (dostupný během dne): ___________________

email: _______________________

Podpis zákonného zástupce: __________________________________________________

Tuto závaznou přihlášku s platbou 1000 Kč odevzdejte nejpozději do 16. 05. 2017 v kanceláři základní školy v Černilově.

Informace o aktuálním počtu přihlášených dětí najdete na konci každého měsíce na stránkách školy.

Jako již tradičně v červenci, i letos jsme se sešli na Školním sportovním táboře.

Letos se ho zúčastnily děti, které to s námi táhnou již po několikáté, a také nováčci. Vytvořila se opět bezva parta, kde si všichni pomáhali, hlavně ti starší mladším kamarádům. Veškeré soutěže, hry a výlety zvládli všichni na jedničku J. Měli jsme velké štěstí, neboť již čtvrtý rok v řadě vyšlo na výbornou i počasí, které nás provázelo při všech našich aktivitách.

Celý týden utekl jako voda. V pátek po výborném obědě proběhlo vyhlášení sportovního víceboje. Všechny děti dostaly za své snažení a úžasné výkony odměny.

Nastalo velké loučení a nám nezbývá nic jiného, než se těšit zase na příští léto.

tabor

Školní tábor při ZŠ a MŠ v Černilově 2016

Termín konání: 18. – 22. 7. 2016 v době od 7 do 16 hodin

Věk účastníků: 4 – 10 let (malé děti bez poledního spánku)