• Krajské kolo Soutěže v programování - kategorie Programování mikrořadičů: Martin Vejman (7. třída) obsadil 2. místo (duben 2017)
Vejman 2017
  • Pohár rozhlasuJosef Skala 2. místo ve skoku vysokém s výkonem 161 cm, Kateřina Navrátilová 6. místo ve skoku vysokém s výkonem 135 cm, Natálie Kuttichová 2. místo v běhu na 600 m, Michaela Hromá 5. místo ve skoku vysokém s výkonem 126 cm.
  • Okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda. Ema Horáková (1. - 8. místo) a Nela Lipavská (9. - 18. místo).
  • Okresní kolo Matematické olympiády: Vojtěch Vach ze 6. B 1. místo, Karolína Cholastová ze 6. B (7. – 9. místo), Natálie Kuttichová ze 7. třídy (6. – 8. místo)

• Pěvecká soutěž Novopacký slavíček dne 5. 4. 2017 v Nové Pace: Natálka Bartošová a Nikolka Veselovská se umístily obě ve zlatém pásmu v kategorii 1.- 2. tříd. V kategorii 3. - 5. tříd, kde zpívalo okolo 70 dětí, si Anička Pavlová z 5. třídy odnesla třetí místo.
  • Dne 23.2. 2017 se konalo na Prvním soukromém gymnáziu v Hradci Králové okresní kolo Soutěže v anglickém jazyce. Filip Křížek z 8. třídy se umístil na vynikající druhé příčce.
  • KrizekAj
  • Dne 8. 2. 2017 se konalo na Prvním soukromém gymnáziu v Hradci Králové okresní kolo Soutěže v německém jazyce.

Kristýnka Jezdinská ze 7. třídy skončila na vynikající 2. příčce.

JezdinskaNj
  • Na mistrovství světa v mažoretkovém sportu, které proběhlo 22. - 29. 9. 2016 v chorvatské Poreči, obsadily mažoretky z černilovského souboru Creato 3. místo, a to v kategorii POM POM CADETS Duo - Trio. Reprezentovaly nás dívky Kristýna Šimůnková, Johanka Michálková a Martina Hofmanová. Více informací najdete na http://www.mac.estranky.cz/clanky/ms-me-2016.html.
Mažoretky1
  • Žáci naší školy se pravidelně účastní výtvarné soutěže Charity v Hradci Králové a pravidelně také získávají nejlepší ocenění. Také letos (2016) se naše děti umístily na prvních třech místech:

1. místo: Iva Ličmanová – 4. třída

2. místo: Veronika Stašová – 2. A, Libuše Pecharová  - 3. A

3. místo: Darina Řeháková  - 5.A

• U příležitosti akce Hrajeme si i hlavou, která se konala v polovině června v Hradci Králové, proběhla soutěž Zachraňte padající vejceHonza Řezníček spolu s Vaškem Bednářem získali v soutěži 1. místo. Na krásném 2. místě skončili tito žáci: Natálka Kuttichová, Adélka Horáčková, Péťa Javůrková a Martin Vejman.
  • Úspěchy černilovské taneční skupiny CREATO (pracuje pod ZŠ Černilov a zabývá se hlavně mažoretkovým sportem s náčiním pom pom (třásně):

• Mistrovství České Republiky 2016

5. místo TRIO Kadetky – Johanka Michálková, Kristýnka Šimůnková, Martinka Hofmanová (POSTUP NA MISTROVSTVÍ EVROPY)

5. místo TRIO Děti – Viktorka Tichá, Simonka Medková, Terezka Švestková

8. místo TÝM Kadetky – 25 dětí

13. místo SÓLO Kadetky – Kristýnka Šimůnková

• Dne 2. 6. 2016 se naše škola zúčastnila turnaje v kopané. Turnaj se našim borcům povedl obsadili jsme první místo! Náš brankař Tomáš Zikmund navíc obdržel cenu pro nejlepšího gólmana turnaje.
  • Martin Vejman z 6. třídy se v sobotu 16. 4. 2016 na krajském kole Soutěže v programování umístil na 2. příčce. Soutěž se konala na DDM HK, Martin soutěžil v kategorii Programování mikrořadičů.
  • Ve středu 20. 4. 2016 se konal na ZŠ Smiřice závěrečný turnaj v mikrofutsalu pro žáky 4. a 5. tříd. V součtu výsledků ze všech čtyř odehraných turnajů jsme získali 26 bodů a obsadili krásné 3. místo. Reprezentovali nás tito žáci: Lukáš Veselovský, Ondřej Petrikovič, Ondřej Brož, Karel Petrásek, Dominik Bukovský a Ondřej Lovas.

• V pátek 6.11.2016 se zúčastnila Eliška Turková z 5.B krajského kola Logické olympiády pořádané Mensou ČR. Zde se z celkem 48 účastníků umístila na vynikajícím devátém místě

Kotyza SCIO 2015 16

Školní rok 2015/16