11. 6. v podvečer jsme vyrazili směr Sokolská chata. Jen co jsme přijeli a vybalili si věci na pokoj, šli jsme poznávat chatu a její okolí. Po krátkém seznámení jsme šli na poradu „nahorudolu“, kde nám paní učitelka předala informace o následujícím pobytu. Po večeři jsme se sešli u ohně. Další den jsme po snídani hráli hru „Pašeráci“. Na oběd jsme se vydali na chatu Start, kde nás čekal výborný řízek s bramborami. Po cestě zpět a odpočinku jsme si připravili balónkovou bitvu s práškovými barvami. Byla legrace, ale následky byly tragické. Čekaly nás dlouhé hodiny mytí. Pak jsme společně zahájili táborák, u kterého nás čekalo překvapení v podobě návštěvy našeho pana ředitele. Ten se lehce zapojil do hraní pingpongu a posedávání u ohně. Čtvrtek začal hrou, kde bylo úkolem najít papírky se slovy a z nich sestavit citát. Na oběd jsme se rozdělili do skupinek a uvařili si polévku. Pak jsme se vydali směr chata Karolína, kde bylo domluvené jídlo a bowling. Večer nás čekala diskotéka, i když nám to dalo zabrat, tak jsme si ji užili. V pátek už jen proběhl úklid chaty a vyrazili jsme směr Černilov.

Autoři: Máca, Jeníček, Simonka, Macinka, Matyášek (ranní běžci)

IMG 20190613 1224221