Bublinky - úterý 21. 6.

Hvězdičky - středa 22. 6.

Kapičky - čtvrtek 23. 6.

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na 1. rodičovskou schůzku nově přijatých dětí v úterý 14. 6. od 16 hodin do školní jídelny.

V úterý 7.6. 2022 jedeme se staršími dětmi (Bublinky, Hvězdičky, Školáčci) na výlet do Zoologické zahrady ve Dvoře Králové.

Prosíme Vás o včasný příchod do MŠ v 7:10.

Příjezd autobusu k MŠ předpokládáme ve 14:30.

Děti s sebou potřebují batoh, pití a pláštěnku. (svačinku a oběd dostanou děti ve školce.)

V úterý 17. 5. 2022 jedeme na výlet do hvězdárny. Prosíme Vás o včasný příchod do MŠ v 7:15. S sebou: batoh, pití.

V době, kdy budou předškolní děti na škole v přírodě (23. – 27. 5.), bude provoz zadní budovy omezen. Pro děti z Hvězdiček, Školáčků a Bublinek, kteří na školku v přírodě nejedou, bude v provozu třída Bublinky (6.30 – 16.00).

Provoz mateřské školy o letních prázdninách bude v termínu od 1. 7. - 15. 72022

Lístečky pro přihlášení obdržíte ve třídách do poloviny května.

Své dítě můžete přihlásit v srpnu od 22. 8. – 31. 8. do mateřské školy v Číbuzi. Přihlášky ke přijetí si v případě zájmu vyzvedněte ve třídě Hvězdičky (termín odevzdání je do 31. 5.). Podrobné informace o provozu dostanete společně s přihláškou.

Dne 14. 4. 2022 (čtvrtek) budou spojeny třídy Sluníček a Kapiček a provoz bude probíhat ve třídě Sluníček (od 6:30 – 16:30).

Třídy Hvězdiček, Bublinek a Školáčků budou spojeny a provoz bude probíhat ve třídě Bublinek (od 6:30 – 16:00).

Easter_Background_with_Eggs_and_Chickens.jpeg

Ve čtvrtek 7. 4. k nám přijede herečka p. Vyšohlídová s pohádkou Prostě žába. Začátky představení - starší děti v 8. 30, mladší (Sluníčka, Kapičky) v 9. 30.

Vzrušující pouť ze stádia do stádia plná proměn, nástrah a humoru.
Jeden nikdy neví, co ho čeká na cestě životem… Vypadá to jako série docela vtipných situací, ale když je člověk jednou žába, nemůže si být nikdy jistý, kdo po něm zase půjde.
V přírodě na něj číhá příšera s ostrým červeným zobákem, ve městě zase dusající holiny a továrna na zpracování žabích stehýnek. V kůži takové žáby by prostě člověk nikdy nechtěl být. Dokud si ovšem neuvědomí, že jednoho dne může někdo přijít a políbit ho…
Čím vším může projít chudák žába, než konečně dojde ke štěstí? Bez zbytečných slov, za radostného kvákání – loutková groteska z českých vodstev, hájů i měst.

Délka představení: 40 minut. Věková adresa: 3+