Po prázdninách je mateřská škola otevřena od 2. 9.  Ranní provoz na přední budově - od 6. 30 třída Kapiček, od 7.30 třída Sluníček. Zadní budova- od 6.30 třída Bublinek, od 7. hodin třída Hvězdiček. Děti ze třídy Školáčků jsou od 6.30 do 7.25 ve třídě Bublinek pak přechází do své třídy v základní škole.

Místo v šatně má dítě označené svou značkou, se kterou se bude seznamovat.

Prosíme rodiče, aby dětem udělali kontrolu s objednávkou stravy v prvním týdnu. Ve třídách se domluvte na nastavení stravovacích zvyklostí a upřesníte docházku v prvních dnech.

Provoz třídy Školáčků

6.30-7.30  -  provoz ve třídě Bublinek

7.30  -  přechod do třídy Školáčků  (vyzvedává je paní učitelka)

7.30-13.30 - provoz ve třídě Školáčků,  v pátek je provoz do 12.30

13.30 (v pátek 12.30)  -  přechod do tříd Bublinek a Hvězdiček

13.30- 16.00 (v pátek 12.30-16.00)  -  provoz ve třídě Bublinek a Hvězdiček  (o odpoledním rozdělení dětí do těchto tříd budou rodiče informováni první den nástupu do MŠ)

16.00-16.30  -  provoz ve třídě Sluníček

V pondělí 2.9. bude provoz ve třídě Školáčků již od 6.30.

Vchod do budovy ZŠ - bočním vchodem ze strany ZŠ (od jídelny), rodiče, kteří mají sourozence Školáčků v MŠ, můžou chodit přes jídelnu.

Třída Školáčků se nachází pod školní jídelnou.

Pro vstup do školy si rodič může zakoupit čip ve školní jídelně a předá ho paní učitelce k aktivaci. Rodičům, kteří mají sourozence Školáčků v MŠ, bude naprogamován vstup přes jídelnu pro usnadnění převádění dětí.

Pro snadnější přenášení osobních věcí je nutné, aby každé dítě mělo vlastní batůžek.

Vážení rodiče, zveme Vás na třídní schůzky v mateřské škole, které se konají:

4. 9. od 15:30 ve třídě Kapiček, od 16:30 ve třídě Sluníček
5. 9. od 15:30 ve třídě Školáčků, od 16:00 ve třídě Hvězdiček a Bublinek.

Na schůzkách se dozvíte důležité informace o provozu, akcích třídy, platbách, stravování, aj.

Součástí schůzky bude i odhlasování nových členů Klubu rodičů.

Z důvodu rekonstrukce přední budovy budou děti ze třídy Sluníček v pátek 12. 6. přesunuty do zadní budovy do třídy Bublinek.

Prosíme rodiče, aby dětem ve čtvrtek odnesli všechny osobní věci domů nebo je přenesli do šatny třídy Bublinek.

Děkujeme za pochopení.

Prázdninový režim

Od 15. 7. do 30. 8. 2019 je mateřská škola Černilov uzavřena.

Ve dnech od 19. 8. do 30. 8. proběhne prázdninový provoz ve školce Číbuz pouze pro přihlášené děti.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás v novém školním roce.

Prázdninový provoz od 1. 7. do 12. 7. 2019  bude ve třídě Sluníček a Hvězdiček.

Provoz třídy SLUNÍČEK - přední budova, 6:30 - 16:30 -  děti ze třídy Sluníček, Kapiček

Provoz třídy HVĚZDIČEK  - zadní budova, 6:30 - 15:45 -  děti ze třídy Školáčků, Bublinek, Hvězdiček a z MŠ Číbuz

Děti budou dohromady spojeny v 15:45 do třídy SLUNÍČEK nebo na zahradu přední budovy.

Vážení rodiče nově přijatých dětí
zveme Vás na první rodičovskou schůzku 11. 6. od 16 hodin do třídy Sluníček (první budova).
Na schůzce Vás seznámíme s důležitými organizačními záležitostmi a informacemi. Předáme Vám k vyplnění vytištěné formuláře, dozvíte se, do jaké třídy Vaše dítě od září nastoupí.
Prosíme Vás, abyste přišli bez dětí. Děkujeme. Těšíme se na Vaši účast.

oiulkzjtdfcgvhbj

Odjezd: 3. 5. v 8:00 (přivádějte děti k vjezdu ZŠ, zavazadla se společně naloží do autobusu). K autobusu nezapomeňte: okopírovanou kartičku pojišťovny, prohlášení o bezinfekčnosti, léky, pokud dítě nějaké bere)

Příjezd: v pátek 7. 5.  Pro vytíženost autobusů v letních měsících potřebuje dopravce posunout čas příjezdu z 12.15 na 11.30. V případě, že se nestihnete o 3/4 hodiny dříve k autobusu dostavit, počkáme Vás s dětmi na přední zahradě.

Program: bude motivován pohádkovými bytostmi - Rumcajs, Manka, Cipísek

- procházky a hry v okolí chaty

- celodenní výlet - pohádková cesta Malou Úpou

- procházka za Krakonošem k Čertovu mlýnku

- výlet vláčkem na Pomezní boudy

- program v chatě – hry v tělocvičně, v dětské herně

telefonní číslo v případě potřeby- p. Moravcová 777 338 451

Každý večer, budeme dávat fotky na fotogalerii s krátkým popisem toho, co děti v průběhu dne zažily. Prosíme rodiče, aby neposílali dětem pohledy, ani nám je nedávali před odjezdem. Z loňska víme, že je zbytečně rozesmutňovaly a děti pak ještě více plakaly. Děkujeme za pochopení.

Plánované akce do konce školního roku.

15. 5. divadlo Smiřice - Jak pejsek Ferda potkal sluníčko, odjezd v 8.15 hodin,  příchod do MŠ nejpozději v 7.45 hodin

21. 5. od 9 hod. - focení třídy venku (z důvodu nepřízivého počasí přesunuto z 6. 5.)

23. 5. výlet do Dvora Králové – ZOO (odjezd v 8.00 od MŠ, přiveďte děti nejdéle do 7,15, s sebou batoh, pití, pláštěnku)

30. 5. divadlo Sokolovna - Kouzelná píšťalka

31. 5. den dětí - dopoledne ve třídách, odpoledne na hřišti ZŠ

10. 6. výlet do Hradce Králové – Hvězdárna