Vítejte na stránkách Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení
  • Dana Hoffmannová
  • 176

V úterý 12. 3. 2024 se žáci 8. A i 8. B vydali na exkurzi do Českého rozhlasu Hradec Králové. Seznámili se v zasedací místnosti s problematikou médií. Připomněli si rozdíl mezi veřejnoprávním a soukromým médiem, obohatili se také o téma autorských práv a reklamy. Nechyběla ani prohlídka veškerých prostor. Viděli nahrávací studia, jednotlivé pracovníky při aktivní práci – skládání zvukových stop z nahrávek, práci zprávaře a dalších. Podívali se také do vysílacího studia, kde právě živě vysílala moderátorka Pavla Kindernayová, která žáky obou tříd nechala krátce promluvit do
živého vysílání.


Mgr. Radek Hybšman, Mgr. Hana Šimková, Hana Kuchařová Bíbová