Vítejte na stránkách Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení

Mimořádné výsledky a úspěchy žáků 2020/2021


NÁZEV AKCE 

VÝSLEDEK, UMÍSTĚNÍ

Přírodovědný klokan – kategorie kadet – soutěž KH kraje

1.místo Jan Doubrava,9. tř.
2. místo Karolína Herzánová, 9. tř.

Okresní kolo matematické olympiády – kat. 5. ročník

1. – 10. místo Adam Quyen a Matyáš Berger, 5. A

Okresní kolo matematické olympiády – kat. 6. ročník

1. – 4. místo Anna Krejčová, 6. A
8. – 10. místo Vojtěch Kašlík, 6. A
13. místo Matěj Kořínek, 6. A

Okresní kolo matematické olympiády – kat. 7. ročník

3. – 6. místo Vojta Bednář, 7. B

KPBI – soutěž v kybernetické bezpečnosti

Nora Čechurová, 7. B - úspěšná a veřejně oceněná řešitelka

Den pro Vás – praktická soutěž na SOU a SOŠ Vocelova

2. místo žáci 9. ročníku


Komentář: V tomto školním roce proběhlo výrazně méně soutěží z důvodu protiepidemických opatření vlády.

Vysvětlivky:

ZK – základní kolo

Z – závody

OF – okresní finále

T – turnaj

KF – krajské finále

CH – chlapci

RF – republikové finále

D – dívky



NÁZEV AKCE 

VÝSLEDEK, UMÍSTĚNÍ

Florbal I. stupeň – T

1. místo, postup do KF - 3. místo

Florbal – st. žáci – ZK

2. místo

Florbal – ml. žáci – ZK

4. místo

Testování SCIO

1. místo v kraji Amálie Pecharová z 6. A v českém jazyce

Testování SCIO

2. místo v kraji Amálie Pecharová z 6. A v OSP

Mezinárodní jazykový eTwinning projekt

Ocenění Quality Label ČR, projektu se účastnili všichni žáci 8. A

Soutěž v grafice, robotice a elektronice

2. místo Jan Doubrava, Petr Sovák, Štěpán Šůstek, všichni z 8. A

First Lego League

6. místo družstev – Alfréd Černý, Prokop Pešek (oba z 6. A), Michal Mazura, Marek Touc (oba z 6. B), Tadeáš Potůček, Ondřej Lovas, Daniel Hroneš, Michal Jiřička (všichni z 8. A)



Vysvětlivky:

ZK – základní kolo

Z – závody

OF – okresní finále

T – turnaj

KF – krajské finále

CH – chlapci

RF – republikové finále

D – dívky



NÁZEV AKCE 

VÝSLEDEK, UMÍSTĚNÍ

Florbal I. stupeň - OF

4. místo

Florbal I. stupeň – T

1. místo, postup, další kolo – 5. místo

Florbal – st. žáci – ZK

4. místo

Florbal – ml. žáci – ZK

4. místo

Florbal – ml. žákyně – OF

4. místo

McDonald Cup – 1. – 3. tř. – T

3. místo

McDonald Cup – 4. – 5. tř. – T

1. místo postup do OF – 5. místo

Testování SCIO

1. místo v kraji Tomáš Hrdina ze 7. B v matematice

Testování SCIO

1. místo v kraji Tomáš Hrdina ze 7. B v českém jazyce

Testování SCIO

2. místo v kraji Nela Lipavská ze 7. B v osobních a studijních předpokladech

Testování SCIO

3. – 4. místo v kraji Tereza Dohodilová a Martina Hofmanová

z 6. tř. v matematice

Testování SCIO

3. místo v kraji Martin Svoboda

z 9. tř. v matematice

Soutěž PC-ák na SPŠ a VOŠ Pardubice

3. místo Martin Vejman, Václav Sovák, Jan Řezníček z 9. tř. v kategorii „Elektrotechnika“

Den pro Vás – soutěž zručnosti a studijních dovedností žáků 9. ročníku

2. místo družstev – Matyáš Štandera,

Pavel Janeček, Martin Vejman, Václav Bednář, Petra Javůrková, Adéla Horáčková, Anna Zítková, Barbora Ježková

Dopravní soutěž Hradce Králové

Jednotlivci:

místo Ema Čechurová z 6. tř. místo Martina Hofmanová z 6. tř.

Družstva:

místo Patrik Ježek, Adam Svoboda, Ema Čechurová, Martina Hofmanová z 6. třídy

Pěvecká soutěž Novopacký slavíček

1. místo Tereza Konířová ze 7. A – kategorie 6. – 7. tříd

Nikol Veselovská z 3. A – speciální cena poroty za přednes



Vysvětlivky:

ZK – základní kolo

Z – závody

OF – okresní finále

T – turnaj

KF – krajské finále

CH – chlapci

RF – republikové finále

D – dívky



NÁZEV AKCE 

VÝSLEDEK, UMÍSTĚNÍ

Pohár rozhlasu – ml. žáci – Z


H – 12. místo

D – 6. místo

Pohár rozhlasu – st. žáci – Z


H – 13. místo

D – 8. místo

Florbal I. stupeň – T

2. místo

Florbal – st. žáci – ZK

4. místo

Florbal – ml. žáci – ZK

4. místo

Florbal – ml. žákyně – OF

4. místo

McDonald Cup – 1. – 3. tř. – T

1. místo postup do OF – 4. místo

McDonald Cup – 4. – 5. tř. – T

3. místo

Atletický čtyřboj – st. Žáci – Z


H – 4. místo

D – 5. místo

Minikopaná – ZK

1. místo postup do OF – 2. místo

Přírodovědný klokan – okresní kolo


2. místo Matěj Urban

5. místo Dominik Hroneš

Testování SCIO

1. místo v kraji Karolína Cholastová ze 7. B v matematice

Testování SCIO

3. místo v kraji Nina Veinhauerová ze 7. A v českém jazyce

Testování SCIO

3. místo v kraji Eliška Turková ze 7. B v osobních a studijních předpokladech

First Lego League Praha 2017

1. místo v kategorii „Výzkumný úkol“ Lenka Šimková, Aneta Musílková, Tadeáš Potůček, Ondřej Lovas,

Daniel Hroneš, Michal Jiřička (6. A), Vojtěch Vach (7. B), Václav Sovák, Jan Řezníček, Martin Vejman (8. tř.)

Soutěž PC-ák na SPŠ a VOŠ Pardubice

1. místo Alena Hoffmannová z 9. tř. v kategorii „Grafický návrh“

Krajské kolo soutěže v programování

3. místo Martin Vejman z 8. tř. v kategorii „Programování mikrořadičů“

Krajské kolo Logické olympiády


1. – 2. Václav Nezbeda z 1. A

Vilma Čechurová ze 7. B v semifinále

Pěvecká soutěž Novopacký slavíček


1. místo Zuzana Vondráčková z 1. A – kategorie 1. tříd

1. místo Nicol Veselovská z 2. A – kategorie 2. tříd

3. místo Natálie Bartošová z 3. B – kategorie 3. tříd

Okresní kolo v anglickém jazyce

2. místo - F. Křížek 9. tř.

Krajské kolo v anglickém jazyce

2. místo - F. Křížek 9. tř.



Vysvětlivky:

ZK – základní kolo

Z – závody

OF – okresní finále

T – turnaj

KF – krajské finále

CH – chlapci

RF – republikové finále

D – dívky



Název akce 

Výsledek, umístění

Pohár rozhlasu – ml. žáci - Z


CH - 15. místo

D - 8. místo

Pohár rozhlasu – st. žáci - Z


CH - 14. místo

D - 13. místo

Florbal – st. žákyně - ZK

4. místo

Florbal I. stupeň - T

5. - 6. místo

Florbal – st. žáci - ZK

5. místo

McDonald Cup – 1. - 3. tř. - T

5. místo

McDonald Cup – 4. – 5. tř. - T

1. místo postup do OF – 5. místo

Přehazovaná – 6. - 7. tř. - OF

6. místo

Štafetový pohár – Z – 1. – 5. tř.

8. místo

Sportovní aerobik - soutěž Královéhradeckého kraje



2. místo sólo K. Šimůnková

1. místo trio K. Šimůnková, M. Hofmanová, J. Michálková

2. místo dětská kategorie družstev

Sportovní aerobik - Mistrovství Čech


1. místo sólo K. Šimůnková

1. místo trio K. Šimůnková, J. Michálková, M. Hofmanová

Sportovní aerobik - Mistrovství České republiky


1. místo sólo K. Šimůnková

1. místo trio K. Šimůnková, J. Michálková, M. Hofmanová

Sportovní aerobik - Mistrovství Evropy v Itálii



1. místo sólo K. Šimůnková

2. místo trio K. Šimůnková, J. Michálková, M. Hofmanová

7. místo velká sestava kadetek

Přírodovědný klokan

nejlepší řešitel v okrese T. Vinklárek

Testování SCIO

T. Hrdina a E. Horáková 2. nejlepší výsledek v kraji

Okresní kolo Pythagoriády


1. – 8. místo E. Horáková

8. – 15. místo M. Fibír

Krajské kolo Logické olympiády

7. místo N. Jirků

Okresní kolo matematické olympiády



1. – 4. místo V. Vach

7. – 9. místo K. Cholastová

6. – 8. místo N. Kuttichová

Krajské kolo soutěže v programování

2. místo M. Vejman

Pěvecká soutěž Novopacký slavíček



3. místo A. Pavlová

Zlaté pásmo 1. až 2. roč.

N. Veselovská, N. Bartošová

Okresní kolo v německém jazyce

2. místo - K. Jezdinská

Okresní kolo v anglickém jazyce

2. místo - F. Křížek

Krajské kolo v anglickém jazyce

2. místo - F. Křížek

Republiková soutěž Mladý chemik




353. místo (z 5000)

T. Vinklárek

L. Kosinová

M. Černý


Vysvětlivky:

ZK – základní kolo

Z – závody

OF – okresní finále

T – turnaj

KF – krajské finále

CH – chlapci

RF – republikové finále

D – dívky



Název akce

Výsledek, umístění

Pohár rozhlasu – ml. žáci - Z


H-12. místo

D-12. místo

Pohár rozhlasu – st. žáci - Z


H-3. místo

D-4. místo

Florbal – st. žákyně - ZK



1. místo - postup do OF

OF - 1. místo - postup do KF

KF - 2. místo

Florbal I. stupeň – T

Florbal I. stupeň – T

Florbal – st. žáci - ZK

6. místo

McDonald Cup – 1. - 3. tř. – T kopaná

2. místo

McDonald Cup – 4. – 5. tř. – T kopaná

3. místo

Přehazovaná – 6. - 7. tř. - OF

6. místo

Atletický čtyřboj – starší žáci - OF

1. místo – postup do KF – 5. místo
Atletický čtyřboj – starší žákyně - OF2. místo – postup do KF – 1. místo postup na RF – 14. místo
Štafetový pohár – Z – 1. – 5. tř.6. místo
Mikrofutsal - T3. místo
Turnaj v minikopané – 1. tříd1. místo

Sportovní aerobik RF

2. místo – Šimůnková K. sólo

Sportovní aerobik RF

1. místo - trio K. Šimůnková, J. Michálková, M. Hofmanová

Sportovní aerobik ME

2. místo – trio K. Šimůnková, J. Michálková, M. Hofmanová

Sportovní aerobik MS

3. místo – trio K. Šimůnková, J. Michálková, M. Hofmanová

Okresní kolo Logické olympiády


3. místo E. Turková

4. – 6. místo K. Cholastová

Krajské kolo Logické olympiády

9. místo E. Turková

Testování matematiky 6. tříd ZŠ a prim víceletých gymnázií Královéhradeckého kraje

1. místo B. Kotyza

Krajské kolo sjezdového lyžování

1. místo R. Morávek

Pěvecká soutěž Novopacký slavíček

3. místo v sólovém zpěvu L. Herzánová

3. místo duo 2. st. L. Herzánová, A. Zítková

Krajské kolo soutěže v programování

2. místo v programování mikrořadičů M. Vejman


Vysvětlivky:

ZK – základní kolo

OF – okresní finále

KF – krajské finále

RF – republikové finále

ME – mistrovství Evropy

MS – mistrovství světa

Z – závody

T – turnaj

aktualizováno: 25. 8. 2022 16:49, Dana Hoffmannová