Vítejte na stránkách Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení
  • OI Admin
  • 39

Žáci šestých a sedmých tříd navštívili Hvězdárnu a planetárium v Hradci Králové, aby se dozvěděli co nejvíce informací na téma Sluneční soustava, Země a její sousedé.

Děti vyslechly přednášku, do které byly velmi hezky na základě otázek zapojovány, lektor je chválil za jejich znalosti a aktivitu, ocenil i jejich zvídané a věcné otázky. Zhlédly film o zkoumání planet a i v tomto případě byla jejich pozornost příkladná. Další aktivitou byla praktická ukázka, a to práce s modelem – teluriem.  Žáci si mohli ověřit a uvědomit všechny důležité informace, které získali v předchozích činnostech. Děkuji moc panu Cholastovi za pomoc při realizaci tohoto setkání.

Jana Hofmanová