• OI Admin

1. červen patří dětem. Ten letošní vycházel na středu, a tak jsme dětské odpoledne připravili v pátek 27. května.

Ale byly to nervy - celý týden jsme “viseli” na předpovědi počasí, kterou bohužel pro nás tentokrát meteorologové uhodli, a tak došlo na tzv. mokrou variantu.
Skákací hrad, občerstvení, ovoce, limču, nanuky, malování na obličej, výrobu ozdobných placek a dalších 10 soutěžních stanovišť se nám podařilo umístit do prostor naší školy, a dokonce, když bylo třeba, bylo na hale dost prostoru pro vystoupení našeho školního pěveckého sboru a několik krásných choreografií skupiny CREATO.
Návštěvníky jistě potěšili naši úžasní kamarádi PAT a MAT, kteří obdarovali mamky, babičky, tetičky......krásnými růžemi a vzniklo jistě mnoho pěkných fotografií na památku.

Velkou starost nám kvůli špatnému počasí dělalo objednané překvapení pro děti.Ale vlakvedoucí pan Mašek a kočí pan Falta to naštěstí nevzdali a děti si užily mnoho zážitkových jízd.

Vše to klaplo a my děkujeme všem, kteří se na tomto dětském odpoledni podíleli, vám,
že jste se svými ratolestmi přišli.
A my jsme s PATEM a MATEM mohli konstatovat - “ A je to”

Jana Hofmanová a Lenka Javůrková