Vítejte na stránkách Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení
  • Dana Hoffmannová
  • 72
O nastudování této velmi známé pohádky, ve které hraje hlavní roli zvoneček, jsme se pokusili po delší odmlce činnosti našeho dramatického kroužku kvůli covidu. Sešla se nám parta velmi šikovných herců a ti ke svým rolím přistoupili velmi zodpovědně. Myslím, že všichni, kteří se na naše představení přišli podívat, mi dají za pravdu.
Jména našich úžasných herců a hereček - Jan Bohata, Linda Šimůnková, Monika Slavíková, Hana Šmídová, Kateřina Šprincová, Adéla Herzánová, Anežka Urbanová, Michal Špaček a Tomáš Dotzauer.
Samozřejmě, že tréma nás všech byla obrovská, ale převtělení se do rolí princezen, princů, Madlenky, královny, krále a komorné se dětem povedlo. Naše poděkování patří OÚ za půjčení sokolovny, přeorganizování aktivit a přípravu sálu, panu Horákovi za sestřihání hudby, panu Hudcovi za aktivaci osvětlovací techniky a pánům Pešavovým za stavbu i demontáž scény.
Děkujeme všem, kteří jste nás přišli podpořit na představení - byli jste perfektní publikum. :-)

Jana Hofmanová, Helena Pešavová