Krabice od bot, největší česká sbírka vánočních dárků pro děti s dlouhodobě ztíženými podmínkami, kterou pořádá Diakonie Českobratrské církve evangelické, má podtitul „Děti darují dětem“. Učí se tak podělit o vlastní hračky, myslet na druhé a pomáhat lidem kolem sebe. Zástupci školního parlamentu si letos dali za cíl ve svých třídách šířit osvětu o této akci a podnítit spolužáky ke spolupráci. Třídy se toho zhostily po svém a v pondělí 4. 12. jsme tak mohly na sběrné místo v Místní knihovně Černilov odvézt kupu dárečků, které jistě udělají radost. Všem zúčastněným děkujeme!

Mgr. Hana Šimková, Iva Houdková