• OI Admin

Dne 5. dubna se v KSD Černilov konala beseda se spisovatelkou Michaelou Fišarovou a hercem a moderátorem Miroslavem Reilem, které se zúčastnila i 5. A.

Paní spisovatelka je zároveň učitelkou na ZŠ v Praze, proto ve svých knihách zmiňuje pro současné děti velmi aktuální témata. Součástí besedy byla také výstava jejích knih a některé nám představila blíže. Děti zhlédly krátké dramatizace ukázek z kapitol jednotlivých knížek, dozvěděly se zajímavosti ze zákulisí tisku knížek a měly prostor i na své dotazy. Celkově to byla příjemně strávená hodina. Akci finančně podpořil MAS Nad Orlicí v rámci výzvy na podporu společenských, kulturních a sportovních akcí. Děkujeme.

Mgr. Hana Šimková