Vítejte na stránkách Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení
  • Dana Hoffmannová
  • 111


Dne 16. března se v rámci hodiny pracovní činnosti uskutečnila soutěž v přípravě
nejoriginálnějších a nejchutnějších jednohubek. Děti měly vše perfektně připravené. „Připravte se, máte na vše pouhých 20 minut. Pozor – teď – začínáme,“ zazněl povel a všechny děti se daly do práce. Atmosféra ve třídě byla skvělá. Vítězem MasterChefa se stala dvojice: Lukáš Špitálský a Filip Staša. Celá akce nám udělala radost, a to je hlavní. Také jsme se dobře najedli a musím konstatovat, že děti v 5. B jsou velmi šikovné. Níže přikládám pár fotek z celé akce. Posuďte sami.

Pavla Lochmanová