Vítejte na stránkách Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení
  • Dana Hoffmannová
  • 69
10. 6. 2024 proběhl již 8. ročník této dovednostní soutěže pro žáky 1. stupně. Děti si vyzkoušely přišít knoflík, pověsit prádlo, oškrabat bramboru, vytřídit a složit ponožky, navléknout korálky, zašroubovat a vyndat šroubek, zavázat tkaničky u boty a roztřídit dle obrázků odpad. Asi největší problém měly děti s přišíváním knoflíků, bylo poznat, kdo doma trochu potrénoval.
Účast byla veliká, sešlo se 30 šikulů a šikulek a celkové vítěze (vítězky) jsme měli dvě - Karolínu VACHKOVOU a Nelu JEŽKOVOU, obě získaly plný počet bodů za splněné disciplíny. Velkou radost nám udělala i četná účast mladých mužů, kteří v mnohém byli lepší než dívky. Gratulace vítězům a trénujte na příští rok.

Mgr. Jana Hofmanová, Mgr. Kateřina Blatníková