Vítejte na stránkách Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení
  • Dana Hoffmannová
  • 78
Ve středu 3. 4. proběhlo na Biskupském gymnáziu v Hradci Králové okresní kolo Matematické olympiády. Velká gratulace patří Václavu Nezbedovi ze 7. A, který získal maximální počet 18 bodů a umístil se ve své kategorii na 1. místě. Mezi úspěšné řešitele se ještě zařadili: Jaroslav Hanslík 6. A (12 bodů), Lenka Štrajtová 6. B (11 bodů) a z 8. A Matyáš Berger (11 bodů), Adam Vu Minh Quyen (11 bodů), Tomáš Táborský (10 bodů) a Šimon Popelák (9 bodů).
Děkujeme všem za reprezentaci školy. 

Mgr. Alice Petrovická