Vítejte na stránkách Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení
  • Dana Hoffmannová
  • 283

Zveme zákonné zástupce našich žáků na třídní schůzky konané dne 10. 1., které budou tentokrát konzultační. Jako novinku spouštíme rezervační systém. Každý ze zájemců z řad zákonných zástupců si bude moci vybrat čas schůzky u daného učitele a přehled schůzek si pak vytisknout. Vzhledem k tomu, že tento systém má na naší škole premiéru, prosíme, abyste omluvili případné nedokonalosti. Uvítáme, když své připomínky napíšete na adresu hoffmannova@zscernilov.cz.

Rezervační systém se spustí 4. 1. od 18 hodin, ukončen bude 10. 1. ve 12 hodin.

Najdete ho zde, v sekci Život školy jako poslední položku, a také vpravo v tzv. rychlých odkazech.

Upozornění: pokud odkaz nevidíte nebo něco nejde, jak by mělo, použijte kombinaci kláves CTRL+F5 pro znovunačtení aktuální stránky.

Děkujeme za spolupráci.