Jako tradičně, i letos proběhla exkurze žáků šestých ročníků do recyklačního zařízení NAPOS. Děti se zde seznámily s cestou odpadů, jejich tříděním a náročností celého procesu.
Ve druhé části exkurze si žáci vyzkoušeli geocaching.
Mgr. Dana Vaňková
Jako tradičně, i letos proběhla exkurze žáků šestých ročníků do recyklačního zařízení NAPOS. Děti se zde seznámily s cestou odpadů, jejich tříděním a náročností celého procesu.
Ve druhé části exkurze si žáci vyzkoušeli geocaching.
Mgr. Dana Vaňková