Divadelní hra Romeo a Julie byla dobře zpracována. Kdo  již název zaslechl nebo četl knihu od autora jménem William Shakespeare, věřím, že během představení neztratil. Představení se konalo v dobrém zázemí, které tvořilo pomyslné pozadí během vystoupení. I herecky bylo představení pěkně obsáhlé a herci divadelní hru zahráli opravdu skvěle. Například v roli Julie jsme viděli Sabinu Rojkovou, zamilovaného Romea ztvárnil Marek Lambora. Avšak záleží, jestli vás takové typy divadelních her baví a nějakým způsobem zajímají, v tu chvíli si představení užijete ze všech nejvíce, případně dokonale prožijete děj. Propracované vše bylo až do detailu, jak kulisy a kostýmy, tak i pohyby herců při nějaké události. Zvukový doprovod náramně seděl do pozadí hry a navazoval na další děj.

Fotky najdete: https://www.divadlonavinohradech.com/divadelni-hra/Romeo-a-Julie

Tomáš Zikmund, 9. B