Vítejte na stránkách Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení
  • Dana Hoffmannová
  • 140
V pondělí 14. 11. 2022 se žáci ze 7. B vypravili do Knihovny města Hradce Králové, kde se v tamním oddělení U Velryby zúčastnili vzdělávacího programu s názvem Den trifidů. Děti byly rozdělené do skupinek a na oči dostaly škrabošky. Kapitáni skupinek bez škrabošky vedli ostatní členy přes spletité nástrahy po stanovištích, kde všichni plnili úkoly. Klíčem k úspěchu byla jednoznačně spolupráce. V závěru děti sestavily znaky sci-fi literatury a seznámily se také s dnešními knihami, které by si mohly ze sci-fi žánru ve svém věku přečíst.

Mgr. Radek Hybšman