Vítejte na stránkách Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení
  • Lenka Javůrková
  • 447

Ve dnech 10. - 21. 7. 2023 proběhly dva běhy školního tábora. Děti zjistily, že se ve škole neučí jen počítat, číst a psát. Během tábora skákaly, běhaly, házely. Hlavně se setkaly s kamarády a užily spoustu legrace.


Každý týden také vyjely do hradeckých lesů, kde prověřily své lezecké schopnosti v lesním areálu „Na větvi". Na „Vodnické stezce" využily své znalosti a vyzkoušely orientaci při hledání a plnění úkolů.


Na závěr každý získal pohár nebo medaili a samozřejmě sladkou odměnu v podobě zmrzliny nebo ledové tříště.


Tábor proběhl tak, jak jsme si představovali a ještě na nás celých 14 dohlíželo sluníčko.


Už teď se můžeme těšit na příští rok!

N. Suntychová