Vítejte na stránkách Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení
  • Helena Pešavová
  • 127

Sobotní tvoření kroužků Aranžování a Šikulové

V sobotu 20. 5. se sešly děti z kroužků Aranžování a Šikulové při společné práci. Aranžéři si vyzkoušeli malování triček a Šikulové si vytvořili krásnou květinovou dekoraci. V průběhu dopoledne si děti svá pracoviště vyměnily, a tak si nakonec odnášely dva výrobky a někteří zvládli i více triček. Do práce se zapojili nejen sourozenci, kamarádi, ale i rodiče. Všichni odcházeli spokojeni a my děkujeme za krásné dopoledne.            Monika, Míša a Helena