Vítejte na stránkách Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení
  • Lenka Javůrková
  • 131

anotace článku

Třída vyrazila ve středu 10. 5. hromadnou dopravou na dvoudenní výlet. V Hradci Králové si děti prohlédly některé památky města a zúčastnily se zajímavé exkurze hasičské zbrojnice. Cestou děti dostávaly otázky, za které sbíraly kousek přesmyčky. Autobusem dojely do Bělče nad Orlicí a pěšky vyrazily přes les do Tábora Jana Ámose Komenského. V táboře děti pokračovaly hrami Křížovka a Postřehový hrabák. Večer už čekala nejedna pohádka na dobrou noc a všichni šli spát. Druhý den ve čtvrtek děti postavily domečky v lese pro různá lesní stvoření, vyhodnotil se celý výlet a hurá domů.

I. Střelečková a V. Rysková