Vítejte na stránkách Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení
  • Dana Hoffmannová
  • 162

V pondělí 5. 6. 2023 vyrazili žáci sedmých tříd na školní výlet do Adršpašských skal. Během túry se vydařilo počasí, takže žáci mohli úspěšně zdolávat turistickou trasu a nechávat se unášet krásami přírody a skalních útvarů. Jelikož terén je místy náročný a během cesty na turisty čeká několik stoupání, sestupů i nástrah nerovného přírodního terénu, je zapotřebí se občas zastavit, rozhlédnout se v klidu kolem sebe a posilnit se na další kilometry sbalenou svačinou z domova. Po úspěšných 4 hodinách cesty si žáci v cíli zakoupili také suvenýry, případně občerstvení na doplnění energie. 


Mgr. Radek Hybšman, Bc. Lucie Holubková