Vítejte na stránkách Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení
  • Dana Hoffmannová
  • 87

V listopadu tohoto školního roku se všichni žáci 9. ročníků zúčastnili školního kola soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika, kterou pořádá Svaz českého průmyslu ČR. Tři nejlepší - Nora Čechurová, Alfréd Černý a Viktor Kořínek postoupili do regionálního kola, který pořádala Střední průmyslová škola chemická v Pardubicích dne 13. 12. Ve velké konkurenci 500 žáků se Nora Čechurová umístila v první desetině. Ačkoliv do celostátního kola od nás nikdo nepostoupil, získané zkušenosti ze soutěže se jistě hodí. Za reprezentaci žákům děkujeme.

Dana Hoffmannová