Vítejte na stránkách Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení
  • Dana Hoffmannová
  • 163

Žáci z 8. A se v pondělí 15. května 2023 vypravili do Knihovny města Hradce Králové, aby prožili literární vzdělávací program, který se věnoval žánru horor. V rámci týmové spolupráce a komunikaci ve skupinách prošli hororově laděnou reality show, v níž se dozvěděli, že zakladatelem českého hororu je Karel Jaromír Erben, jak se nenapálit při zmínce o Frankensteinovi a v neposlední řadě spoustu dalších vědomostí. Soutěžně laděný literární program á la reality show v sobě ukrýval mj. zamyšlení nad morálními hranicemi, co vše je člověk schopen obětovat pro úspěch a v čem spočívá obliba současných reality show.

Mgr. Radek Hybšman