Vítejte na stránkách Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení
  • Dana Hoffmannová
  • 122

V pondělí 29. 5. 2023 vyrazili žáci z 8. B do Knihovny města Hradce Králové, kde prožili dopoledne v režii hororu. Vlastně šlo o vzdělávací program, kdy se v podobě soutěže á la reality show dozvěděli nové informace o tomto žánru a zároveň si zopakovali znalosti, které znají ze školy, z knížek, ale i zhlédnutím současné filmové a seriálové produkce. V rámci reality show poznali a uvědomili si, že ne vždy je dobré všechno obětovat kvůli vidině veliké výhry. Přestože se jednalo o horor, nechyběly úsměvy a záchvaty smíchu.

Mgr. Radek Hybšman