Vítejte na stránkách Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov.
Nastavení zobrazení
  • OI Admin
  • 51

Zlatá včela je soutěž pro členy včelařských kroužků, která umožňuje včelaříkům vzájemné porovnání teoretických znalostí a praktických dovedností.

Soutěží v testu včelařských dovedností, botanice, pomůckách, praxi a mikroskopování.

Naše škola se letos přihlásila poprvé a do Dubence, místa oblastního kola soutěže, se vypravili na zkušenou Ondřej, Prokop a Eliška z 8. ročníku. Soutěžili v kategorii starších žáků a umístili se na pěkném 4. – 6. místě, přičemž na medailovou pozici scházely pouhé dva body. Příště to určitě vyjde J!

Kateřina Blatníková, Hana Šimková